Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pszichológia terén nem laikus...

Pszichológia terén nem laikus emberek! Szerintetek alább leírt ismerősöm milyen rendellenességgel rendelkezik?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, aki első ránézésre teljesen normálisnak tűnt, de beszélgetéseink során, ha ironizáltam, vagy szóvicceket hoztam elő, azt éreztette velem kínos csend formájában a nevetés helyett, hogy nem tart igényt ilyesmire egy beszélgetésben. Önmagában ez még rendben is van, emellett nem is lett több számomra, mint egy egyszerű ismerős, de azt megfigyeltem, hogy mindenkivel, akivel barátságot köt, állandóan összekülönbözik, amíg el nem válnak útjaik. Valamint az már kicsit ijesztő nekem, hogy akit legjobb barátjának mond, azt sok éve ismeri, de kizárólag interneten keresztül, és annak ellenére, hogy nem laktak messze egymástól, mikor megismerkedtek, sosem találkoztak személyesen, de a mai napig mindig beszélnek. Biztos vagyok benne, hogy lelki betegség állhat az egész jelenség miatt, érdekel az emberi természet, de nem értek annyira hozzá, hogy következtetni tudjak valamiféle betegségre.

Egyébként az illető egy huszonéves lány.

Köszönöm a válaszokat előre is.


2019. dec. 7. 17:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem értem miért más életével foglalkozol. Egyrészt nem ismered rendesen, masrészt attól hogy valaki nem ugyan olyan mint a birkanyáj többi tagja még nem beteg! A szóvicceid pedig lehet, hogy pocsékok és ez a lány nem jatsza meg magát és röhögcsél rajta. Szerintem neked van valami bajod nem neki. Ő csak egy érdekes lány aki nem bírja a vicceidet. Ennyi!
2019. dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!