Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan legyek beteg holnapra? SOS

Hogyan legyek beteg holnapra? SOS

Figyelt kérdés
Kérlek ne adjatok hülye válaszokat sose szoktam ilyent csinálni,de most muszály .A hányás és hasmenésen kívül bármi jó. Mit csináljak,hogy lázam is legyen?Kérlek segítsetek,nektek van már bevált módszeretek?

2019. márc. 14. 17:39
 1/6 anonim válasza:
Mit szeretnél ezzel elkerülni?
2019. márc. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2 napot hiányoztam és az orvos csak erre a 2 napra adott igazolást,ezért holnap már mennem kéne,de most mondták az osztálytársaim,hogy 2 felmérőt is írunk abból amit ezalatt a 2 nap alatt tanultak.Ezért szeretnék lázas lenni...
2019. márc. 14. 17:59
 3/6 anonim válasza:
Nem tudom melyik országban élsz, de holnap nemzeti ünnep lesz, nincs iskola :)
2019. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem értik meg a tanáraid, hogy betegség miatt nem tudtál készülni, elég gáz az iskolád. Ettől függetlenül írasd ki magad a szüleiddel, vagy reggel menj vissza az orvoshoz, hogy nem vagy jól.
2019. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos itt holnap semmilyen ünnep nincs(Románia).És egy nagyon erős iskolába járok,ahol nem nézik el az ilyensmit a szüleim meg főleg nem.Mivel nem fertőző betegség(a tüdőmbe van becsípődve egy ideg ami eléggé fáj)ezért holnapra nem írt ki..
2019. márc. 14. 18:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok ötleteket, nagyon de nagyon nem szeretném lerontani a jegyeimet ilyensmi miatt.
2019. márc. 14. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!