Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam a HIV et?

Elkaphattam a HIV et?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hét éve az egyetemen volt egy egy éjszakás kalandom. Felelőtlen voltam, nem védekeztem. Abban az időben nagyon beteges voltam, elkaptam egy csúnya vírusos mandulagyulladást is, ami folyton kijött, szinte antibiotikumon éltem. Ősszel történt ez a dolog, egyszeri alkalom volt.Ő akart volna még többször is találkozni sztem, de így is bűntudatom volt. Után decemberben összejöttem a mostani barátnőmmel, jelenleg menyasszonyommal. Olvastam itt a tüneteket,hogy pár hét után kijön ilyrn influenzás megbetegedés,de akkor mondom beteg voltam sokszor és nem emlékszem, hogy utána beteg voltam e. De azóta szinte alig volam beteg. 7 év után semmi tünetem nincs. Nincs bőrkiütésem, nem betegszek meg könnyen, nem fogytam,nem voltam lázas, nem volt hasmenésem, csak egyszer kaptam el egy durva calici vírust. A menyasszonyomról sem mondható el egyik sem. Ő még fel is szedett pár kilót. Néha voltunk megfázva,de ennyi. Elég jó bőrben vagyok, kicsit lehetnék izmosabb, de nem vagyok kórosan sovány, pont jó a kondícióm. Kicsit hipochonder vagyok. A csajnak azótak komoly kapcsolata van, ha jól látom facebookon. Szerintetek túlparázom a dolgot ?



2019. dec. 12. 07:20
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
82%

Ha fertőzött volt,akkor elkaphattad. Teszten kiderül.

Valóban influenza szerű tünetek lehetnek utána,de ez egyáltalán nem biztos,hogy amiatt volt és ez csak a kezdeti stádiumban van. Utána nem feltétlenül ez utalhat a fertőzésre. Én így tudom.

2019. dec. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Csináltass tesztet. Csak nem értem mi a francért vártál 7 évig? Elhiszem, hogy félsz az igazságtól, de ha ne adj Isten elkaptad, (amit kizártnak tartok), akkor azóta már kezelnének. Idegenek véleménye nem hiszem, hogy megnyugtathat teljesen. Menj tesztelni. Utána megkönnyebbülsz.
2019. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
El, de valószínűtlen. A hipochondiára is meg a HIV-tesztre is már léteznek orvosok és tesztek. Vagy a tűtől is rettegsz?
2019. dec. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%

Mindenképpen menj el szűrésre. Vannak ingyenes anonim tesztek. Mi anno, amikor összejöttünk a párommal, rögtön az elején elmentünk egy ilyenre együtt. Az ő ötlete volt és mondta, hogy tudja, hogy nem a legromantikusabb program. Viszont én jó ötletnek tartottam, mert én is rendszeresen ismerkedtem szórakozóhelyen. Azt hiszem egy hét múlva lett meg az eredmény, akkor is együtt mentünk érte, és nagyon megnyugtató volt, hogy egyikünk sem beteg.

Szerintem kérdezd meg a barátnődet, hogy elkísérne-e, ha egyedül nem akarsz menni.

2019. dec. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazatok volt, elmentem és csináltattam egy tesztet, negatív lett :)
2019. dec. 13. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!