Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaphattam valami fertőzést...

Elkaphattam valami fertőzést a kasszánál?

Figyelt kérdés

Diákként pénztáros vagyok, a mai napon bejött egy konkrétan repedt sarkú prostituált roma nő, akinek a keze vérzett, fekélyes volt, hámlott, elég szörnyen nézett ki. És muszáj volt tőle elvennem a kp-t, amikor érintkezett a kezünk, meg nyilván közös pénz. De az én ujjaim a körmömnél sebzettek, mert rossz szokás, de néha amikor stresszelek, akkor letépem.

Félek, hogy elkaphattam valamit így. Hát sztem ezek az emberek a nőgyógyász fogalmát nem is ismerik... mi hogyha HIV-es vagy szifiliszes volt? Azért félek csak, mert az én kezeim sebzettek, az övé is, és pl ezek vérrel terjednek, ha sebes vmi.

Szerintetek?


2019. júl. 13. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem biztos teherbe estél.
2019. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Liz* ***** válasza:
Nyugi, nagyon-nagyon kicsi az esély így elkapni ilyesfajta betegségeket. Édesanyám tizen X évig volt pénztáros egyszer fordult elő, hogy allergiás foltok jelentek meg a kezén, amit gyorsan le is kezelt neki a háziorvos. Szerintem elég, ha kezet mosol és kézfertőtlenítőt használsz.
2019. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi ennek az esélye nagyon kevés. Még tűszúrásos balesetnel se.
2019. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És mit szóljon az, aki aztán tőled megkapta azt a pénzt? Nem is tudja, hogy miért fog felfordulni.
2019. júl. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mekiben dolgozom, szoktak jönni romák, és a melltartójukból veszik elő a pénzt... Nálam mindig van kicsi fertőtlenítő gél, egyből kenem magamra, hiszen nem mindig tudok kimenni kezet mosni, amikor áll a sor akkor a főnök nem enged ki :(

Szerintem nem lett bajod tőle, de ne tépkedd a bőröd biztos csúnya látvány főleg hogy amikor kezeled a pénzt, és pl adod a visszajárót azt látja a vendég is, lehet azt gondolja, hogy van valami bőrbajod vagy ilyesmi :(

2019. júl. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!