Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit szedjek megfázásra?

Mit szedjek megfázásra?

Figyelt kérdés

Szerda este elkezdett fájni a torkom. Rögtön elkezdtem Septofortot csócsálni, meg Aspirint szedni. Mellé folyamatosan ettem fokhagymát, grapefruitot, mandarint, narancsot, teát ittam és gyümölcslevet szénsavas helyett. Plusz egész hétvégén feküdtem. A torokfájás el is múlt, de most meg folyton fáj a fejem, szipogok kicsit, és továbbra is érzem, hogy bujkál bennem valami.


Mit érdemes a patikában venni erre?


Köszi!


2019. dec. 16. 13:31
 1/10 anonim válasza:
Egyértelműen Neo Citránt vegyél , én eddig akárhányszor voltam beteg ettől mindig hamar meggyógyultam :)
2019. dec. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszi! :)
2019. dec. 16. 13:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Jó forralt bort.
2019. dec. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aszpirint és hasonlót már ne szedj, de használj orrcseppet és naponta igyál meg 2 csésze kakukkfű teát, készülj fel a hurutoldóra is.
2019. dec. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neo citrán, illetve, ha tartós hőemelkedés társul a "folytonos fejfájáshoz", akkor orvos, mivel lehet, hogy homloküreg gyulladás.
2019. dec. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos a arcüreg/homloküregre én is gondoltam. De most mértem, nincs lázam. Bár az tény, hogy fázom, mint állat. Pedig most is ágyban vagyok.
2019. dec. 16. 13:50
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod mérgezni magad, akkor sós vizes orrmosás!

Google a barátod, ott találsz sok videót és infót erről! ;)

Én a gyerekeimnek is ezzel csinálom, ez a felnőtt változata:

[link]



43 éves vagyok és ennél hatékonyabb természetes gyógymód szerintem nem létezik.

A vitaminokat, főleg a c-vitamint meg folyamatosan szedni kell megelőzés miatt!

2019. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok gyógyszerellenes de a neo-citrán és társai (paracetamol tartalmú gyogyszerek) szétbasszák a májadat. C-vitamin, sok folyadék (gyógynövenyes tea), alvás, fejfájásra algopyrin, ha kell orrcsepp. Ennél több nem kell.
2019. dec. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi. Próbálom kialudni, hétvégén is aludtam napközben, de nem lett jobb. Főleg a fejfájás gyötör nagyon.
2019. dec. 16. 14:15
 10/10 A kérdező kommentje:
Volt egy szabad órám, ezért beugrottam az orr- fül- gégészetre. Felírt egy négyezer forintos orrrrrrszprét. Tátottam a számat a patikában, kérdeztem hogy mi van benne, arany? Nem váltottam ki.
2019. dec. 16. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!