Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen természetes dolgokat...

Milyen természetes dolgokat szedjek megfázásra hogy minél hamarabb meggyógyuljak? ( a természetes dolgokat úgy értettem hogy pl tea meg ilyenek)

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami gyorsan hat. amivel 3-4 vagy kevesebb nap alatt búcsút mondhatok a megfázásnak
2013. dec. 31. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok folyadék (húsleves, gyümölcstea), C vitamin (csipkebogyó tea), ezek mind természetes dolgok. Facsart gyümölcs- és zöldséglé.
2013. dec. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Méz

Negro szopogatás

Inhalálás

2013. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csípős, forró húsleves, mézes csipkebogyótea, sós vizes torok- és orröblítés, egyforma hőmérséklet.
2013. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most tuti le fogtok pontozni, de megosztanék egy erdélyi gyógymódot.

Önts 1 deci szilvapálinkát. Bele egy egészen kevés cukor, még kevesebb bors. Melegítsd fel tűzhelyen, amíg tényleg jó meleg nem lesz, és lehet leönteni. Az egész életedet meg fogod bánni, úgy fog marni, mint semmi, viszont nekem az 1 hete tartó takonykóromat ahogy jött el is mulasztotta. Nekem bevált :)


Ja és fontos, hogy szilvapálinka legyen! Legalábbis az Erdélyiek ezt mondták :)

2014. jan. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!