Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet vitiligo? 20/F

Ez lehet vitiligo? 20/F

Figyelt kérdés

Anyának ez van kb a fél arca fehér foltos mostanra talán nagyjából talán 10éve.

Ma reggel bekentem az arcom egy antibiotikumos pattanás elleni krémmel aztán nem sokkal később anya észre vett az arcomon egy fehér foltot. Oda is kentem de közel sem ekkora foltba és ilyen szabálytalanul. Eddig nekem se és senki másnak se tünt fel most viszont eleg feltünő. Nem teljesen hófehér de mintha kifakult volna.

Nagyon félek ettől nem szeretnék én is ilyen foltos lenni.

Esetleg más tünete nincs? Ami az arcomon nő szőr azok között is nagyon sok ősz van ez már feltűnt egy ideje.



2019. dec. 17. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
kerestem gyorsan magamrol egy pár hetes képet és ott is látszik ez a folt
2019. dec. 17. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol van a kép?
2019. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A vitiligo nem örökletes betegség. Inkább az autoimmun betegségre való hajlam öröklődik, mely társulhat a vitiligoval.
2019. dec. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]


nem tudom menyire vehető ki ebből a képből, élőben nekem nagyon szúrja a szemem, a szám fölött van kicsit balra orr magasságba

2019. dec. 17. 13:00
 5/6 A kérdező kommentje:
autoimmun igen, nem jutott eszembe, anya anyukájának is ez volt.
2019. dec. 17. 13:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az csak egy sebhely.
2019. dec. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!