Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha van ismerősötök, aki...

Ha van ismerősötök, aki hasnyálmirigyrákból gyógyult, milyen módszerrel történt?

Figyelt kérdés

2019. dec. 19. 01:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Abból nem nagyon lehet gyógyulni, az egyik legagresszivebb rák

Félév, két év az élettartam diagnózis után

Új terápiák jelentek meg , immunterápia, ilyesmiket lehet próbálni, ha lehetöseg van

2019. dec. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Abból nem jön ki senki. Protonterápia München, géndiagnosztika Pesten. Esetleg vmi kísérleti cucc. De a hasnyálmirigy visz, sansztalan.
2019. dec. 19. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom, hogy gyógyíthatatlan, de folyamatosan kutatnak módszerek után, szóval esetleg kísérleti fázisban van rá terápia. Egy szakorvos többet segíthet, érdemes körbe járni hol tartanak most.
2019. dec. 19. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Immunterápia kisérleti program keretében.
2019. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyógyult meg belőle senki. És elég hamar meghal benne az ember.
2019. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Én mindent körbejártam világ szinten. Energiát, időt és pénzt nem kímélve. Sehol nem tudtak segíteni. SEHOL!!! Sajnos..... 15 hónapot élt Drága Apukám
2020. jan. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hatodik válaszoló. Nálunk is 15 hónap a diagnózistól. Ferdítek, mert áttét is volt valószínűleg, de akkor itthon még nem állapították meg. Világ minden szegmense. 15 hónap. Édesanyám.....
2020. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem előző válaszolóként, hogy nektek sem volt benne köszönet.
2020. jan. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legpokolibb rák. Ismerősöm másfél hónap alatt belehalt, pedig erős ember volt. Nagyjából így nézett ki a lefolyás. Szemsárgaság, epevezeték elzáródás, diagnózis, rossz közérzet, gyors iszonyú fogyás, gyengeség, ágyban fekvés evés ivás nélkül,... és halál. Másfél hónap alatt elvitte. Fel sem fogtuk mi történik annyira gyorsan ledöntötte a lábáról ismerősöm. Kezelés szóba sem jött, mert napról napra épült le... Borzasztó volt látni.
2020. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Apukámnál 2017 novemberben megállapították a hasnyálmirigyrákot 2018 májusában elveaztettük. Pokoli volt.
2020. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!