Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Celladam erről tudtok mondani...

Celladam erről tudtok mondani valamir? Rák ellen van valami régi modszeruk? Valami info? Vagy ismerösötök aki használta ezt?

Figyelt kérdés

tesztet végeznek pénzért vért vesznek ,valami doki elmondja papir alapján beteg hol tart medig fog élni.

aztán eladnak valami kura csomagor .

olvasgatam rolla ,de se hol semmi konkrét dolog egyenes válasz.

itt találsz pár infot rolla ,mi a vélaményetek ,mert anyum rákos hasnyálmirigy gyomorrákja van,

és kész vagyok mindenbe kapaszkodok.....



2012. márc. 3. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos erre nem lehet mit mondani, hasnyálmirigy carcinoma nagyon veszélyes, az egyik legalacsonyabb a túlélési mutatója, szűrni nem lehet, általában akkor derül ki, amikor már túl késő... ennek ellenére én azon gondolkodnék, hogy hogyan tegyem könnyebbé az utolsó napjait, hogy vele lehessek, méltó módon tudjam elbúcsúztatni.
2012. márc. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én kézel lábbal reménykedem találok valamiiit
2012. márc. 4. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyapám 24 évvel ezelőtt használta,gyomorrákja volt.Talán nem voltak tőle neki annyira nagy fájdalmai.De meghalt. Sajnálom,amin keresztülmész.Mi van édesanyáddal most?
2012. nov. 16. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!