Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vastagbélrákom van?

Vastagbélrákom van?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, majd 2.5 éve kezdődtek a bajok, amikor hirtelen hasmenésem volt, minden kijött másfél héten át, és nagyon büdös, záptojás szaga volt, orvos felírt széntablettát stb, nem működött, aztán hirtelen elmúlt. Telt múlt az idő megint rosszul lettem, székrekedésem volt, van amikor másfél héten át nen sikerült. Ez is elmúlt. Aztán most kb. 2 éve olyan, hogy van amikor hónapokig semmi, aztán egyik napról a masikra vagy vékony széklet, vagy sárgás, vagy hasmenés, vagy székrekedésem van, és egy idő után (eddig legalábbis) elmúlt. Most körülbelül 2 hete vagyok úgy, hogy fáj a hasam jobb oldalt fenn, bal oldalt fenn, jobb oldalt lenn (itt szokott a legtöbbször), bal oldalt lenn, mindket oldalt. Nem egyszerre fájnak általában, de fáj, szúr, illetve nyom. Lágyabb székletem van, de nem hasmenésesen, vért nem láttam benne eddig. Hányingerem is van általában ha felkelek reggel, és utána egy ideig, fáradtnak is érzem magam.. Orvosnál voltam fél éve, azt mondts egyáltalán nem gondolja, hogy ilyesmi bajom lenne. Ami nagyon fura nekem, hogy jobb oldalt lenn, ha néha(!) megnyomom a hasam olyan mintha valami "visszapattanna" a helyére, illetve van amikor székeléskor fáj bal és jobb oldal lenn.

Rákos vagyok szerintetek?



2019. dec. 20. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
nem valószínű, viszont érdemes lenne béltükrözésre időpontot kérned
2019. dec. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
ez inkább polip, vagy valamilyen allergia érzékenység, ha rákos lennél már rég belehaltál volna
2019. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Dehogy van rákod az nem ilyen. Sőt, még polipod sem.

Inkább emésztési zavar ami lehet. Ez is el tud ám húzódni és ijesztő tünetei lehetnek.

2019. dec. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne össze vissza enni és akkor nem lennenek ilyen pronlémáid. Bélflórad egy kataszzrófa lehet és teli vagy levegővel az faj. Diéta 2 hetig. Főtt krumpli, zöldsegleves főtt rízs parolt alma pirítos. Cukrot felejtsd elm ja higy most karacsony van és nem fogsz diétazni.....akkor megy tovabb ez az undormany amit velünk is voltal szíves megosztani. Nem vagy rakos nem kell aggodni.
2019. dec. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
2,5 éve tartó tünetegyüttes nem utal daganatra!Béltükrözés javasolt!
2019. dec. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Azóta mi a helyzet? Kivizsgálták neked mi lehetett?

2022. nov. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!