Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Háti csigolya környékén fájó...

Háti csigolya környékén fájó pont?

Figyelt kérdés
Délelőtt vettem észre hogy egy háti csigolya mellett fájdalmas és érzékeny nyomásra. Nagyon jelentéktelen volt. Gondoltam kicsit megütöttem, vagy esetleg egy pattanás növekszik, mert hasonló a fájdalom. Most, hogy megnéztem tükörben, nincs se pattanásnak nyoma, sem ütésnek. De érzem a fájdalmat, ha pl hatrafekszem, ágy végigsimítok a gerincem mentén. Kell ezzel kezdeni valamit, ha pl. nem múlik? Vagy ez ilyen ártalmatlan, hétköznapi dolog?
2019. dec. 20. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt így képtelenség ennyiből megválaszolni.
2019. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, mikor felülés után egy ideg becsípődött. Sokáig fájt, végül elmentem gyógytornászhoz, aki nem tudom mit csinált, de azóta semmi bajom. Szerintem szánjál rá a pénz egy alkalomra legalább. Persze nem biztos hogy ez a bajod, csak egy tipp.
2019. dec. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!