Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A stressztől volt/van hasmenés...

A stressztől volt/van hasmenésem pont állásinterjú előtt?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban a hasam nagyon begörcsölt és hasmenésem volt. Majd reggel felé még egyszer el kellett mennem. Állásinterjúra kellett volna mennem de visszamondtam. Pár hónapja is volt hasmenésem már. Az utóbbi időben hirtelen le is fogytam és a hajam is elkezdett eléggé hullani. Kezdek aggódni magam miatt mert sokszor fáj a hasam és nehezen, ritkán tudok wcre menni.Inkább székrekedésem szokott lenni és ha elmegyek nyaralni, vagy pároknál vagyok nem igazán tudok menni. Ha hazajövök meg hasmenésem lesz legtöbbször. Mi lehet a bajom?
2019. júl. 30. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Elég valószínű.

A következő interjú előtti napon egyél szén, vagy más tablettát.

2019. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el orvoshoz, ha ennyi problémád van. Ez nem normális.

Ha csak egyszer lett volna hasmenésed, az lehet az stressztől. De neked már hosszabb ideje és többféle bajod is van.

2019. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Ha amúgy sincs rendben a gyomor-bél működésed, akkor az idegesség csak rátett erre egy lapáttal. Az emésztő traktus megfelelő működési ritmusa, ürülése alapvetően befolyásolja a normális életvitelt, ezt kell rendezni (ennek persze vannak gyerekkori neveltetési, pszichés okai is).
2019. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!