Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon sok takony váladék van...

Nagyon sok takony váladék van a torkomban és megnehezíti a mindennapjaim. Valaki?

Figyelt kérdés

Nagyon sok taknyot nyelek.

Minden egyes nyelésre egy adag váladék mevy le a gyomromba és furcsa korgó hangot ad ki egyből a gyomrom. A takonyot érzem a torkomban és nagyon zavaró. Ez lassan vagy 3-4 éve így van. Nemtudom felhörögni és kiköpni. Szinte mindíg megy le egy kis takony a nyálammal együtt és olyan mintha végtelen mennyiségű lenne.

Nagyon küzdök a lehelletemmel, eléggé kellemetlen. Szerintem ebből adódik ez a probléma is.

Valaki tudna segíteni ez ügyben? Mi lehet ez és mit tudnék csinálni? Orvoshoz nem igazán szeretnék menni, nem sok időm van és alkalmam se nagyon lenne. Közelben elég nyomorult orvosok vannak.

17 éves fiú vagyok.


2019. dec. 21. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez reflux!
2019. dec. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Reflux.

A férjem pont ugyanígy van évek óta....

2019. dec. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És neki lett megoldása? Jutottatok valamire?
2019. dec. 23. 01:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmire.

Nem nagyon akar menni kivizsgálásra.

Egyrészt szerintem "cikinek" érzi erröl bárkivel beszélni, még akár orvossal is.

2019. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!