Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha fáj a tüdőm vagyis mellkaso...

Ha fáj a tüdőm vagyis mellkasom mit tegyek? És miért fájhat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pár napja lázam volt, a torkom fáj még picit, de szerencsére láz már nincs, viszont MINDEN levegővételnél szúr a mellkasom, amikor lehajolok akkor főleg. Lehet ezzel valamit tenni, vagy egyáltalán miert faj ennyire? (Nem dohanyzom, mielott valaki ezt írná!)
2019. dec. 22. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán légcsőhurut kezdődik (bár ahhoz köhögés is társul), érdemes naponta 2-3 csésze kakukkfű teát meginni, mert a belőle felszabaduló timol bakteriosztatikus hatású, fertőtleníti a légutakat.
2019. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem köhögök egyáltalán, orrom sem folyik, csak ez van és a torokfájás. Nagyon szépen köszönöm kipróbálom
2019. dec. 22. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom nem ezt a választ várod de a tüdőgondozóba kéne elmenned holnap mert elég gáz lesz ezzel karácsonyozni orvos nélkül. Kéne egy röntgen. Mert ez lehet tüdőgyulladás, mellhártyagyulladás is. Izmaidat nem húztad meg? Köhögéssel hogy állsz?
2019. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom hogy nem köhögsz. Ptx?
2019. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ptx?
2019. dec. 22. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem rendszeresen volt légcsőhirutom, nem köhögtem, de nem is szúrt mint neked, hanem egyfolytában fájt.

Holnap elmennék háziorvos hoz, pláne így hogy jön a karácsony.

2019. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!