Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyakori vizelesi inger mitol...

Gyakori vizelesi inger mitol lehet?

Figyelt kérdés

8 honapja tart ..volt ez ido alatt 4 ultrahangom , julius kozepen egy vervetelem mas ok miatt mo djuk.

Amikor elojott tavasszal fajdalmas volt kaptam ra gyogyszert elmult az inger megmaradt es azota ez van.


2019. dec. 23. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek fuss neki mégegyszer szerintem. Nem igazán értelmezhető.

Egyébként a 4 UH miért volt, mit néztek, labor miért volt, melyik mit mutatott stb...

2019. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi..

Aprilisban.kezdodott egyik naprol a masikra fajdalmas percenkenti vizeles .

Ekkor voltam dokinal aki felirt gyogyszert ..a fajdalom elmult masnap az inger nem ..

Visszamentwm hozza ujra vmi bogyo..

Ezten se.mult el az inger habar neha. Jobb neha rosszabb .de volt kisebb szunet kozte.nem.tudom mihez.kotni. Volt korhazban egy hasi uh m es verkepem mas okok miatt (nagyon eros hasfajas) ez virus miatt volt juliusban.Az uhn semmi nem volt., verkep verszegenyseg .

A fajdalom ujra elojott ezutan augusztus vegen es meg jobban fajt mint maskor.

Ujra doki semmi vizelt vizsgalat antibiotikum es az inger sajnos azota tart .

Azota maganba voltam urologian vizeletbe egyszer talalt nyomokban feherversejtet de volt.most meg egy a hazidokimnal es negativ lett.

Elmentem.egy magan.uh ra . Nem talalt semmit , ep konturu holyag stb . Vese norm nagysagagu.

Es volt 2, urologia uhm ott csak a holyagom es vesem.neztek .

2019. dec. 23. 16:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, ez így nem fog menni. Nem tudsz olvashatóan írni, és érthetően fogalmazni.

Én itt kiszállok.

2019. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben ..
2019. dec. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!