Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nektek volt már ilyen kellemet...

Nektek volt már ilyen kellemetlen hólyaghurutotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Próbálom röviden összefoglalni. Négy napja gyakori vizelés kínoz és hiába sikerül, olyan mintha nem ürülne ki rendesen. Első nap gondoltam elég ha teákkal kezelem magam es sok vizet iszom (4l), ugyanis felfázásra gyanakodtam. Másnap ugyanilyen tünetekkel ébredtem elmentem orvoshoz és,azt mondta valószínű, hogy húgyhólyaggyulladás. De viszont csak másnap írt ki gyógyszert, antibiotikumot kaptam rá, de a véremmel minden rendben volt és urulógushoz sem küldött. Második napja szedem de a tünetek nem változtak semmit és elég elviselhetetlenné kezd válni. Nektek volt már ilyen? És ha igen mikor kezdtek enyhülni a tünetek? Így hétvégén eléggé aggódok. A válaszokat előre is köszönöm!

21/lány



2019. júl. 20. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Szia, nekem pont ugyan ez volt a problémám, csak a gyakori vizelésen kívül nekem csípett mart égetett.Plusz mégy hólyagom is görcsöl. Orvoshoz nem volt alkalmam menni, de vettem tőzegáfonya kapszulát, illetve csalán teát. Egy hét telt el most érzem a hatását,mostmár sokkal jobb. De a 4 napnál semmi hatást nem éreztem, talán el kell mulnia meg pár napnak nálad is, habár én antibiotikumot nem szedtem.


Jobbulást 23/L

2019. júl. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem ilyedek meg előre, ezek szerint még kell pár nap amíg rendbejövök. Én kifejezetten erre való urulógiai teát iszom és csipkebogyó teát is. Köszönöm szépen a választ és mihamarábbi gyógyulást neked is! :)
2019. júl. 20. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen 😊
2019. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia

Nekem is körülbelül ugyan ez volt a helyzet, csak nekem nem sikerült kigyófyulnom mert lassan egy éve mindig vissza jön (ha pl esőben kimegyek nekiöltözve, vagy egy5perc mezítláb séta a hideg padlón) nekem semmi se segített bde ha neked segítene valami kérlek írj mi volt az mert lassan egy éve hogy így vagyok és kegyetlen szar érzés már...

19/L

2019. aug. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nem merem azt állítani, hogy kigyógyultam belőle mert azóti is rettegek, hogy visszatér. Nagyon sokat kerestem a témában. Nekem a kezelőorvosom kiírt egy nálunk Szlovákiában Biseptolként ismert antibiotikumot ami nem használt nekem. Továbbra is csipkebogyó teát ésurulógiai teát valamint cickafarkfű teát ittam. Mikor felhívtam az eredményeim miatt erősködtem hogy nem vagyok jól továbbra sem. Erre kiírt egy elég erőset. Ez egy adag és az a lényege, hogy este kell bevenni lefekvés előtt, hogy minél többet maradjon a szervezetben. Nagyon kínlódtam miatta mert én eleve 20percig birtam csak. De valahogy kibirtam. Másnap sem lett jobb már nagyon kétségbe estem probáltam minél tovább kibirni pisiles nélkül hiába mondták hogy csak árt ha visszatartjuk. Megpróbáltam elhesegetni a gondolatot, hogy nekem pisilni kell mennem, mert már arra gondoltam bebeszéltem magamnak is csak ezeket a tüneteket ha semmi sem segít. Ezek melett megemeltem a napi c vitamin bevételemet 1000mg kiszerelésű volt egy kapszulám bevettem óránként 1 db-t és 5 órán át folytattam. Ki akartam próbálni a forróvizes lábáztatást is de addigra jobban lettem. Éjjel két zokniban aludtam és meleg bundában. Egész nap szinte csak teákat ittam. Ha tehettem fél literenként egyszerre. A minimum folyadékbevitelem egy napra 3 liternél volt 4 liter körül ittam minden nap. Kerültem a savanyú ételeket, mint pl a káposzta mert nem engedte az első antibiotikum. De citromot szabadott. Ami szerintem rásegített a gyógyulásra, hogy az üzletben vettem Relax márkájú vörosáfonya levet, ha jól emlékszem az volt ráírva, hogy kanadai vörosáfonya. Nagyon édes volt nekem ezért vízzel higítottam. Nekem eddig ezek váltak be, remélem, hogy tudtam segíteni neked ha még valami eszembejut, akkor írok! Mihamarábbi jobbulást!
2019. aug. 21. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!