Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ezt mi okozhatja szerintetek?...

Ezt mi okozhatja szerintetek? (Több lent)

Figyelt kérdés

A körmeim elkezdtek elbarázdásodni kicsit.Igazából leginkább csak a hüvelyujjaim körmein látszik.A többin kevésbé, de ott is jelen van a folyamat kis mértékben.A fény felé fordítva egyértelműen látszódik,hogy kis vonalakkal van tele.Függőlegesek a barázdák,nincs közöttük vízszintes. Szerintetek ez mitől lehet?Én most vettem ezt észre először.Csomó oldalt olvastam erről,de mindegyik mást ír.Egyébként nincsenek betegségeim, nem szedek gyógyszert, nincsen semmi allergiám. Nincsenek más betegségre utaló tünetek nagyon (csak néha nagyon fáradt vagyok,meg néha betegesen sokat alszok). Lehet az életmódomhoz is köze van ennek, össze vissza kelek és fekszek.Mindig más időpontban.Emellett dohányzok(napi 7-8 szál), havi 2-3 alkalommal alkoholt fogyasztok.


Azt olvastam,hogy a köröm előre jelezhet kialakulóban lévő betegségeket.Ezért figyeltem fel a dologra.Szerintetek,mit jelenthetnek a barázdás körmök?18/F Előre is köszönöm a segítséget!:)



2019. dec. 26. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak szimpla A vitamin hiány. Vegyel patikaban, dm-ben, akarhol
2019. dec. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminhiány egyértelmű jele.
2019. dec. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia én műkörmös vagyok,azt tanultam,hogy kialakulhat helytelen manikűr esetén okozhatja betegség is körömágy gyulladás krónikus betegség bőrbetegség idős korban fordulhat elő de valóban a vitamin hiány is okozhatja.
2019. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A-vitamin vényköteles. Szedj supradynt abban van minden ami kell, az ilyen tünetek általában vitamin hiányra utalnak
2019. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!