Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A széklet probléma, tudnátok...

A széklet probléma, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Két napja görcsöl a hasam, minden ok nélkül. Tegnap és a mai székletemben is láttam : olyan mint a rizsszem és valami hártyába. Szét lehet nyomni. Utánna megnéztem alaposabban olyan mintha fehér cérnaszálak lennének benne. Ez bélfereg lehet? Háziorvosom az idén már nem rendel azért érdeklődöm. Néztem a neten képeket , olyan mintha az lenne. A fenekem nem viszked. Egyébként nem szoktam nézegetni a székletem csak egyik petéhez hasonló a székletem kívül volt ezért tűnt fel

2019. dec. 27. 11:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy peték. Mivel fáj is a hasad, eléggé gyanús,hogy megfertőzödtél valahogy. Van állatod? El kell menni az orvoshoz, ő küld be széklet mintát és megnézik. Van rá gyógyszer ami hatásos.
2019. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs állatom, a barátnőmnek van kiscicája. Megsimogattam, de utánna mostam kezet. Ha csak januárban tudok elmenni orvoshoz, akkor nem lesz gond?
2019. dec. 27. 11:52
 3/15 A kérdező kommentje:
2019. dec. 27. 11:54
 4/15 A kérdező kommentje:
Elnézést a képért, de hátha így biztosra tudtok menni. Én még soha ilyennel nem találkoztam. A fenekem nem viszket, vagy nem is feltétlenül kell?
2019. dec. 27. 11:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Mit ettél az előző 2 napban? Férget nem olyan könnyű összeszedni, plána ha állatod sincs. Nem valószínű, hogy az. Inkabb csak megterhelted az emesztőrendszered és ez lett az eredménye. Próbalj diétázni pár napig.
2019. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Parafinolajat kell innom este egy evőkanállal, mert bél endometriozisom van és nehezen megy a székletürítés. E hét kedden, szerdán használtam aranyérre végbél kúpot, és kenőcsöt. Diétàtom 3 hete és sok 2,5 l folyadékot sikerül meginnom, hátha könnyebb lesz a székelés. A paraffinolaj segítségével szerencsére nem kell erőlködnöm.
2019. dec. 27. 15:07
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem jól átsütött disznóhústól vagy haltól is el lehet kapni. Ezért nem szabad a fasirtot se megkóstolni sütés előtt. Ha görcsöl a hasad akkor menj el másik orvoshoz. Január még messze van.
2019. dec. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem eszem húst , fokozza a betegségemet
2019. dec. 27. 16:07
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor nincs ötletem. Görcsölő hassal én nem bínék ki 5 napot, másnem az ügyeletre elmennék.
2019. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Privátban kaptam egy ötletet. Candida a bélben, élesztő gomba . Tipp: reggel egy főtt víz pohárba sok nyálat köpjek bele, 30 perc múlva a nyál az üveg aljára esik akkor gomba van a szervezetemben. Elég gyenge az immunrendszerem, az elmúlt 3 hétben . Sokat hányok, székelési gondok a bél endo miatt. Nem mintha ha ez hű de jó lenne de még mindig jobb mint a férgek . Reggel kipróbálom
2019. dec. 27. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!