Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koze lehet aranyernek, ha nem...

Koze lehet aranyernek, ha nem jon ki a széklet teljesen, meg sokszor érződik a gatyan?

Figyelt kérdés
1eve kb volt aranyerem,nem jott ki teljesen a széklet,meg erzodott a gatyan is,mert nem jott ki teljesen akaemennyit erolkodtem es kitiroltem es igy erzodott.egy ideig jo volt,wcztem,kijött minden rendben,a hasam se fajt.most ujra elkezdődött par napja,ha kitorlom vérzik,meg faj,meg nem jon ki teljesen a székle es érződik a gatyan is...koze lehet az aranyernek?miért van az,hogy most erzem,hogy kell rendesen wczni,mint par hónappal zelot megyek,kijon egy nagy darab es tobbi bent marad,maximum kicsi darabokban kívül es kicsi bent marad es érződik.Koze van aranyerhez ?

2018. febr. 21. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem ja, szerencsére nekem csak egyszerkétszer volt ilyen és nem ilyen durván
2018. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!