Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon, mitól csíphet a széklet...

Vajon, mitól csíphet a székletürítés, amikor szerintem egeszsegesen etkezem?

Figyelt kérdés

Tény,tízeneve van pici aranyerem,amivel nem volt problema. Mostanaban sokat korog a hasam,inkabb hasmenesem van,ha megyek wcre. Pedig ez is rendben volt mindig.Utana olvastam,de csak arra jo,hogy eljussak az autoimmun betegsegekhez,rákhoz. Kb.1honapja vam valtozas a hig szeklettel, a csipest pedig 1-2 hete erzem. Mintha csipospaprika v bors jonne.Elnezset a temaert.

Probalok tobbet inni, mert sokszor elmarad. Széntablettakat is vettem be. Feltettem Reparon kupot,de nem jobb. Lenne tanacs, velemeny a vegbéltukrozésen kivul?


2019. dec. 27. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem a pici aranyér okozza. Ha étkezés után morog, korong a gyomrod és megy a hasad ezt ételintolerancia is okozhatja, laktóz intolerancia, vagy tejfehérje érzékenység. Próbáld ki hogy nem iszol tejet, vagy csak laktózmentes tejet. Ha nem válik be jöhet a kenyér a glutén miatt. Hidd el nagyon gyakori az étel intolerancia, csak nem tudják az emberek miért puffadnak.

Az orvost nem hiszem hogy jó ötlet elkerülni, hiszen ha valami betegséged van és antibiotikum kell, azt a legjobb ha minél hamarabb kezelik. Ha szükség van tükrözésre azt pedig maszeknál is meg lehet csináltatni ahol nem futószalagon mennek a betegek. Nem kellemes de ha muszáj akkor muszáj.

2019. dec. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszod! Sajnos, en is így gondolom
2019. dec. 27. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
A csípős paprikátol!
2019. dec. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!