Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet valami szívproblémám?

Lehet valami szívproblémám?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy ideje észrevettem, hogy a bal mellem alatt vagy azon a helyen ilyen szúró fájdalmat érzek néha de csak pár mp-es. Igazából nem tudom leírni pontosan milyen de kb szúró de inkább így bele hasít hirtelen. Ha ott fáj akkor köze lehet a szívnek? Eddig nem törődtem vele, gondoltam majd elmúlik vagy rossz testtartás, de egy ideje már van és mostanában észre szoktam venni és nem szeretném, hogy hirtelen egyszer hosszabb ideig tartson, és akkor mit csinálnék. Jelenleg teljesen egészséges vagyok max korábban vashiányom volt nem tudom azóta mi van vele de más semmi. Szívprobléma kialakulhat bármikor? Meg néha érzem mostanában hogy zsibbad a fejem, mintha az agyam inkább ez a kettő köthető egymáshoz? Kezdek félni kicsit, menjek vele háziorvoshoz? Ti mit gondoltok? 22l.

#betegség #fej #fájdalom #szív #agy #zsibbadás szúró fájdalom
2019. dec. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább pszichés problémának tűnik.


Nekem stresszes időszakomban jelentkezett hasonló. Kb ugyan ez. Amióta aktívan sportolok amúgy a szívszúrás érzés elmúlt.


Persze egy EKG-t jó lenne ha csináltatnál a háziorvossal. Vannak fiatalkori szívproblémák is... de 90% hogy inkább pszichoszomatikus tünetek.

2019. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, pedig nem vagyok mostanában ideges vagy stresszes épp ellenkezőleg nyugodt vagyok. EKG-ra házi orvos tud adni papírt?
2019. dec. 29. 17:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Helyben megcsinálja. Ne félj tőle nem lesz gond.


Esetleg beutal kardiológiára, terheléses vizsgálatra, szívultrahangra.


...de ez a szúró fájdalom elég általános, szinte mindenki megtapasztalta már. Viszont ha gyakori akkor menj el mindenképp.

2019. dec. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen elég gyakori mostanában de nem mindig van. viszont akkor mindig félek, nehogy szívroham legyen vagy hasonló igaz pár mp-es de ma volt hosszabb is :(
2019. dec. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!