Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vitiligóval lehet ismerkedni?...

Vitiligóval lehet ismerkedni? Van remény hogy találok valakit aki elfogadja ezt a betegséget?

Figyelt kérdés
Nem jelentős területen vannak fehér foltjaim de engem borzasztóan zavar és a tudat hogy nem lehet gyógyítani még jobban tönkre tesz.
2020. jan. 2. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet. Aki elfogad, az nem a vitiligódat nézi. Igaz, amelyik átlagos nő egészséges gyereket akar, annál nem sok esélyed lesz. Ott próbálkozz, ahol nem akar egyik fél sem szaporodni, csak egymással élni. Ott van esélyed.
2020. jan. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van.
2020. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne. Aki tudja mi ez azt nem fogja zavarni. Nekem csak kolléganőmnek volt ilyen, de egy idő után már fel se tűnt mert megszoktam. Nem sújos betegség, tudtommal csak pszichés problémákat okoz mert az ember nem tudja elfogadni. Amúgy mindenkinek van valami öröklött betegsége, csak nem mindenki tud róla, pl mellrákra hajlamosító gének is öröklődhetnek.
2020. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ismerősöm negyvenes évében járó hölgy... Még vitiligoval is olyan szexi, hogy bármikor bármit szívesen csibálnék vele, pedig egyébként kifejezetten a fiatal lányokat szeretem.
2020. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan dolgokat, mint a heterokrómia, vitiligo, polidaktilia (ha nem nagyon durva) kifejezetten szeretem.


Ami azt illeti még talán + pont is lenne. Legalább kiegészítenénk egymást. :)


[link]

2020. febr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha még mondjuk 20 se, akkor légy türelemmel. Hiába vagy te már elég érett, ha a szóba jöhető jelöltjeidnek még szükségük van hozzá néhány évre, hogy felnőjenek. Tizenévesen még nehéz, huszonévesen már könnyebb, harmincon felül meg már ezer százalék, hogy akinek ez gond, arra egy percet sem érdemes pazarolnod. Tulajdonképpen jó kis szűrő, hogy elkerülhesd azokat, akiknek csak a kirakatba kellenél.
2020. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Te ritka nagy gyökér vagy. Neked biztos nincs semmi öröklött betegséged. Elárulom mindenkinek van. Akkor te se szaporodj. És a vitiligó bármely életkorban előjöhet.
2020. máj. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!