Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Betegségek

A kérdés

Nem bírom feldolgozni, olyan mintha hagytam volna, hogy meghaljon?

Egészség, baleset, diagnózis, nem ártatlan rosszullét, RÁK, kezelések (sugár, kemo), egyre rosszabb fizikai és mentális állapot.

Nem hiszem el... Egy vidám, okos, életvidám, humorerzekkel, bölcsességgel, hatalmas szeretettel megaldott ember fel év alatt emberi roncs lesz. És egy májusi reggelen meghal.

Ez felfoghatatlan!!! Ennek nem így kellene történnie.

Ez lenne a rakgyógyítás? :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: rák, daganat, gyógyítás, élet, remény

máj. 18. 01:08  Privát üzenet  

A válasz
Mi a kérdés? Az orvosok nem istenek, nem tudnak megmenteni mindenkit. De megpróbálják. Van aki jól reagál, van akinek gyorsabban vége lesz. Sajnos ez van.

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 18. 01:14 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem bírom feldolgozni a pozitív dolgokat?
Van köztetek olyan akinek a gyerekének, vagy ismerősének alopéciája van? Ha igen, hogy tudta ezt feldolgozni, hogyan tudták neki megmagyarázni, hogy soha nem lesz haja?
Van itt olyan, akinek volt súlyos betegsége és nem tudta feldolgozni először, de aztán sikerült?
Hogyan fogadjam el a betegségem? Egyszerűen nem tudom feldolgozni!
Apukám rákos. Hogyan tudnám feldolgozni?
Gerincferdüléssel mit lehet kezdeni? Nem tudom feldolgozni-a hátam is fáj örökké.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Betegségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!