Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire vagyok vékony?

Mennyire vagyok vékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rendszeresen zaklatnak, illetve kötnek belém, hogy milyen vékony vagyok, gyenge stb. Ez igaz, vagy csak bully? 188 75kg 16 éves hány kg ak kéne lennem? [link]

[link]



2020. jan. 2. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljes mértékig rendbe vagy. Abszolút normál az alkatod.
2020. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem férfiaknál ez a legszebb alak. Mármint, szép széles a vállad. Nekem kicsit vékonynak tűnsz, főleg ezen a tájékon, de ha kicsit sportolsz, szuper lesz :)
2020. jan. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kezdj el fegyenc edzeni meg thai box stb erősítésre .
2020. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Teljesen rendben vagy. Még fog változni az alakod, 18 éves korodra erőteljesebb, férfiasabb lesz.

Egyébként ha mindenki teljesen egyformán nézne ki, klónok lennének az emberek. :) Akik nincsenek veled kibékülve, lehet, hogy énképzavarosak?

2020. jan. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl vékony! Lehetnél egy kicsit izmosabb, és akkor a súlyod is nőne. A csontozatod nagyon alkalmas arra,hogy kis izmot "rárakva" kifejezetten szép tested legyen.
2020. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az a válaszokat
2020. jan. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!