Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula gyulladás lehet?

Mandula gyulladás lehet?

Figyelt kérdés

mostanában észre vettem, hogyha nyelek bal oldalt az állkapcsom fele toka részen egy picit beszúr valami. Nem erősen csak picit és nem mindig, vagy néha ha sokat nevetek vagy mosolygok akkor mintha a gigám felett kicsivel két oldalt zsibbadna vagy fájna nem is tudom, egy-egy nagyobb pontba. Semmi különös nagy dudor nem látszik és nem is érzek ha nyomogatom. A torkom száraz, mintha meg lennék fázva. Nem iszok túl sokat.

Ezen kívűl semmi más bajom nincs, jól vagyok jól érzem magam.

Kéne valamire figyelnem, valamilyen tünetekre? Vagy csak tényleg egy megfázás lesz belőle.

Annyit még hozzátennék, hogy amikor először volt ilyen nagy hideg bicikliztem és hazafele éreztem mindkét oldalt kicsit erősebb szúró érzést de ahogy hazaertem a melegbe par perc után elmúlt.



2020. jan. 2. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
És csak úgy magától nem szokott fájni
2020. jan. 2. 21:40
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha iszok vagy eszek és közbe nyelek akkor sose fáj
2020. jan. 2. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet picit megfázott a torkod,a hideg levegőn. Igyál mézes teát, torok szopogató, c.vitamin. Ha nincs lázad, akkor semmi komoly, majd szépen elmúlik.
2020. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi :)
2020. jan. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!