Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom van, vagy csak sima mandulagyulladás?

Figyelt kérdés

Először hányingerem volt, aztán elkezdett fájni a torkom, utána kb, 3-4 napja már beszélni sem tudtam meg nagyon enni sem, annyira fájt, aztán 2 napon estére belázasodtam, a legmagasabb 38 fok volt, hiába vettem be gyógyszereket, ittam teákat, csak pár óráig állították ki, 4 napig voltam úgy nagyon rosszul, de ma elmentem az orvoshoz, ránézett szinte 1 másodpercig és mondta, hogy tüszős mandulagyulladásom van.

De nem volt magas lázam, nem volt fel dagadva semmi, és elég gyorsan pár nap alatt meggyógyultam antibiotikum nélkül is.

Szerintetek?



2019. dec. 30. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ha belenéz az orvos a szádba,akkor 1 másodperc elég arra,hogy lássa van-e a manduláidon tüsző vagy nincs. Egyébként nem mindenkinek megy fel a láza 40 fokra még tüszős mandulagyulladás esetén sem és nem is kell,hogy annyira megduzzadjanak,hogy az zavaró legyen.
2019. dec. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez a betegség nagyon fertőző?
2019. dec. 30. 22:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Van arra esély, hogy anyukám nem kapta el ha egy szobába tartózkodunk?
2019. dec. 30. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Van esély rá,hogy nem kapta el, bár ez nagy mértékben függ az immunrendszerétől. Ami éppen attól erősödik,hogy gyakran találkozik kórokozókkal.
2019. dec. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mutass képet.
2020. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!