Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Stressztől lehet erős szívveré...

Stressztől lehet erős szívverés? Nem gyors, inkább nagyon erős.70/perc és mintha ököllel ütnének belülről.

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, és esténként olyan erősen szokott verni a szívem, hogy kicsit meg is ijedek néha. másodpercenként ver egyet kb, néha gyorsabb, néha lassabb, de akkora erővel ver, hogy az hihetetlen. De van, amikor meg semmi. Általában esténként szokott jelentkezni, vagy amikor eszembe jut, hogy iskolára kell készülnöm.


Látni is, hogy a mellkasom beleremeg, meg még a hasam is. Hanyatt fekve, mintha ütnék belülről, úgy mozog.


2020. jan. 3. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a fránya pánik betegség már csak ilyen.
2020. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem pánikolok. Semmi bajom nincs a külvilággal... A suli miatt csak szrul vagyok, ha rá kell gondolni.
2020. jan. 4. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is gyakran vannak szívpanaszaid említsd meg az orvosodnak mert ez nem jó jel! Az sem zárható ki, hogy a stressz okozza.
2020. jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ömmm nekem nincs orvosom. :)
2020. jan. 5. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor keressé :D
2020. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!