Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rosacea lézeres kezelés...

Rosacea lézeres kezelés tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kezdődő Rosaceam van, viszont már kialakult az arcomon egy halvány kuperózis vagy értágulat, ami szinte állandóan jelen van. A hajszálerek nem láthatóak még csak piros a folt. A lézeres kezelés ezt eltűntetné? Kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?
2020. jan. 4. 18:34
 1/1 anonim válasza:
Semmi esetre se próbáld ki a lézert, egyrészt azért, mert azt mondják, utána is visszajöhet a pirosodás, másrészt azért, mert nekem hasonló problémára a Rosaceart vadgesztenyekréme segített, igaz a micellás vizet is használtam hozzá. A rosacea keringési rendellenesség miatt alakul ki, a vadgesztenye pedig nagyon jó vénatonizáló, így olvastam. Valami lehet benne, mert mások szerint is szebb lett az arcom, pedig csak néhány hete használom.
2020. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!