Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatos beteg: Jótanácsok...

Girl77 kérdése:

Agydaganatos beteg: Jótanácsok? Tapasztalatok? Hogyan lehet segíteni?

Figyelt kérdés
/műtét volt, sugárterápián átesett, kiújult a daganat, kemoterápiához gyenge, az orvosok nem adnak Neki kezelést, hazaküldik.../ Segítsetek!

2015. ápr. 7. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én nemrég hallottam egy ú.n. protonnyalábos kezelésről.egy cikk pl: [link]
2015. ápr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Napsugar11 ***** válasza:

Sajnos ez a tapasztalatom nekem is, hogy a műtét az agydaganatoknál nem oldja meg a problémát, mert szinte mindenkinél kiújul. Valószínűleg nem tudják a teljes érintett területet kioperálni, mert az a páciens élete árán lenne csak lehetséges.


A sugár a bennmaradt területet igyekszik elégetni, de hidd el, ezek annyira veszélyes és kiszámíthatatlan beavatkozások, hogy nem véletlenül nem mernek hozzányúlni.


A kemoterápiás folyadék az alacsony molekulatömege miatt át tud menni a vér-agy gáton, de az ép sejtjeit is pusztítaná, így ha a beteg rossz általános állapotban van, nem ajánlott adni. Az orvosok megtettek mindent, amit tudtak.


Ezután csak az alternatív út maradt. Eléggé tájékozott vagyok azokban a módszerekben, amiket ma az alternatív medicinában ajánlanak. Ha bármelyikről szeretnéd a véleményemet kérni, írhatsz privátban.

2015. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A beteg és immunrendszerének felerősítése vitaminokkal, immunerősítőkkel és változatos étkezéssel.
2015. ápr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A legfontosabb,hogy ne adja fel a beteg a reményt a gyógyulásra! Rengeteg vitamin,friss zöldség,gyümölcs. Neten sok vitamin készítményről olvashatsz,ami kimondottan daganatos betegeknek ajánlottak. Mi most épp a pecsétviasz gomba kapszulát,és a Culevit-et próbáljuk,bízok benne segít majd.
2015. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Azoknak, akik eddig is önzetlenül segíteni próbáltak! Mi adjuk a ganoderma gombát, zöldségeket, fagyöngyteát, nutridrinket, a cukrot, lisztet, állati fehérjét pedig mellőzzük, meditációt is hallgat, de nem jobb... Inkább egyre rosszabb...
2015. ápr. 19. 16:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is nagyon rossz, hogy Ő nem bízik... Mit lehetne tenni meditáció hallgatáson kívül?
2015. ápr. 19. 16:04
 7/7 Hapoka ***** válasza:
0%

Agydaganatig nem romlott az állapotom, de öngyógyítással rendbe jöttem...

Ami rák méretes csomóval, az jobb esetben kioperálható, de áttétek ellen van kitapasztalt lehetőségem:

Általános ismeretek:

1936-ban bizonyította egy USA orvos, hogy a rákos sejt tejsavat termel, és a környezete sem jut oxigénhez, az is rákossá válik.

DE VAN Amikor robbanás szerűen szaporodik és nem csak terjed:

Fruktóz cukor kikerüli a májat ezért a ráksejtek energiát kapva extra gyorsan szaporodnak: Szaloncukor, gyümölcs-yoghurt, túró rudi, sőt MÉZ is sokat tartalmaz ebből, + gyümölcsök! (a bizonyított méret ugrás nálam 4 óra alatt volt 3-4-szeres térfogatra 2,5cm-es gömbről 4x5cm-es ellipszissé!) Igen bebizonyosodott nálam!

Tehát

Cukormentes étkezéssel késleltethető a rák terjedése, a bevált nálam, Xillit 1kg + Stevia 50gramm = kb 15 kg kristálycukor, és kb. 7-10 kg. helyett fogyasztottam el ennyit (édes szájú vagyok). Ezek mikróba ölők is, ezért választottam, + kevés kell belőle!


Nekem fél éven át bedurvult az áttételes tüdőrákom, csaknem meghaltam, és fél éven belül meggyógyultam öngyógyítással, ugyanis:

a rák legyőzésében segíthet.

Oxigén terápiával lehet gyógyítani a rákot is + extra C vitamin bevitelével. Erről van videó is, de az oxigén bevitel a tüdőn keresztül a legjobb, és a hajszálereken át jut mindenhová.

Ahol a hajszálerek elhalnak szétesnek, stb. ott idővel rákosodás lép fel, mert a sejtek ott éheznek, de élni akarnak! Ezért az izomlázhoz hasonló fehérje lebontásból élnek! Illetve elhalt sejtek maradékát emésztik meg!

Tehát

a hajszálerek helyreállítása, működésük javítása, és az oxigén ellátás javítása pl. a vér szükséges mértékű hígításával agynál főként, mind nálam bevált "rák gyógyító" rész-folyamat volt, de erre

a koronát az ezüst kolloid tette fel a rák kezdemények leépítésével, extra gyors gyógyulással, a kissejtet és áttétet képző tüdőrák változatnál.

Nagy tumort csak kívülről hámozgat az ezüst, akárcsak mi a hagymát, mert belül nincsen vérér, oda nem jut el!

Ha tehát nagy daganat van, ott túl sokáig tarthat a hámozgatás, és a beteg eközben meghalhat!

DE például a prosztata esetén a rákmegelőző gyógyítása többet ér egyéb ott hasznos szerekkel tökmagolaj + brokkoli nálam a nem rákos stádiumban a PSA faktornál 1/3-ad megengedett értéket jelzett, mert időben felismerve a gondot időben léptem!

Tehát 1 féle oxigén terápiás tanáccsal szemben a végbélen át adott oxigén + talán lehetőség, ami jobb a 2.-féle eljárás az oxigén dús vizet előállító készülékkel itatva a beteget is talán lehet rásegíteni a gyógyulásra.

A legfontosabbak:

3. féle a légzés módszeres feltornázása! intenzív mozgással.

4. féle módszer a véráram oxigén szállító képessége javítása esetemben sűrűből a vér szükség szerinti hígítással. Pl. Kendemag-olajjal, stb. Teszt vércsepp analizis.

DE pl. a prosztatám ugyan nem rákosodott, mégis nagyobb a kelleténél. Tudom miért hibáztam, és a Pygeum ezt segíthette összehúzni, de a tüdőrák áttétem kioperálásakor használt Heparinos injekció mindent tönkretett.

Másoknál tudom, hogy volt

"műtéti kivágás, és gyógyszeres kasztrálás", de ezt az eljárást kikerülve is lehetséges a méret csökkentése!

DE ez nem rák megoldás, a prosztata hyper plázia még nem rák, de azzá válhat! Akár műtik, akár nem, ha elhanyagolják az okok megelőzését (tökmagolaj hideg préseléssel, és brokkoli 10-20 dkg/nap fogyasztással, stb.)!

Más rák esetén is körültekintő kell legyen a beteg és családja!

2016. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!