Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Péterfy utcai kórház pszichiát...

Péterfy utcai kórház pszichiátriai osztályáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg depressziós és ezzel járó+több párhuzamos gond miatt kaptam beutalót. Elvileg mindennapos ,bejárós pszihoterápiákat indítanak időközönként ha úgy vannak páciensek..Nem igazán mertem eddig elmenni bejelentkezni sem, kicsit tartok a bánásmódtól (a magyar egészségügyből következtetve),illetve hogy megérné e. Segítenétek ,akiknek van már tapasztalatuk az osztályról, a dolgozókról? Illetve a terápiák hatékonyságáról?

2018. aug. 3. 08:44
 1/1 anonim válasza:

Az osztályvezető főorvos egy hihetetlenül rendes, tisztességes, kiváló szakember. Rajta kívül egy munkatársát "ismerem" akiről szintén nem tudok semmi rosszat mondani.

Én nem tudom, hogy a depressziót hogyan kezelik, de ahhoz, hogy a pszichoterápia hatékony és eredményes legyen ahhoz te is kellesz, kell az aktív közreműködésed a terápia alatt és azon kívül is.

Menj el mindenképp, én azt javaslom!

A kórház épületeitől meg ne ijedj meg, elég ronda ugyan, de nem dől rád vagy ilyesmi :D

2018. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!