Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A biosztanárom minden órán...

A biosztanárom minden órán megkérdezi hogy rosszul vagyok-e. Nem tudom miért, nincs bajom se a vérrel se semmivel és ő is pontosan tudja de mindig megkérdezi, már az agyamra megy :D Ötletek?

Figyelt kérdés

2020. jan. 5. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Óra előtt/után menj oda hozzá és kérdezd meg tőle, miböl gondolja, hogy esetleg rosszul vagy.

Ez az egyetlen lehetőség, hogy megtudd, mi ennek az oka.

2020. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, azt mondta látszik rajtam :D Mondtam neki, hogy vérszegény vagyok, ezért vagyok sápadt, a válasza erre annyi volt hogy látja a szembe hogy nem vagyok jól. Őszintén nem tudom mit lát ugyanúgy unom az órát mint a többi gyerek, nincs egyáltalán rossz kedvem meg semmi.
2020. jan. 5. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

A legjobb megkérdezni tőle.

Lehet, hogy időnként olyan sápadt vagy, hogy azt hiszi, rosszul vagy. Vagy fájdalmas képet vágsz. Vagy lefeküdsz az asztalra aludni. Vagy nem veszed észre, hogy kérdezett tőled valamit.

Innen mi nem fogjuk kitalálni, csak a tanárral tudod tisztázni.

2020. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Oppá, az előző választ még azelőtt írtam, hogy láttam volna a Te válaszodat!
2020. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Majd lehet beszélek vele mégegyszer hogy ugyan mit lát:)
2020. jan. 5. 15:54
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja, és a biosztanár az osztfőnököm. Tudja hogy csendes, nem túl pörgős lány vagyok.
2020. jan. 5. 15:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindig kérdezz vissza, hogy: és maga?

Az 5. alkalom után megunja.

2020. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!