Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti hogy elltetek, meg hogy...

Ti hogy elltetek, meg hogy halalos betegsegetek van?

Figyelt kérdés

Mikor megtudtatok, hogy halalos betegek vagytok, hogy elltetek meg?

Hogy lehet elfogadni, azt hogy tudjatok, nemsokara vege az eletnek?

Hogy elltek azota?


2020. jan. 5. 21:51
 1/3 anonim válasza:
100%

elöször is nem mondanám el senkinek csak a szuleimnek nem akarnám h más megsajnáljon vagy csak a miatt elnézöbb legyen velem. utána minden egyes percemet a szeretteimmel töltenék, teóimmal, barátokkal és mikor utoljára látom őket elköszönnék tőlük.

sutnék nekik sutit mert imádok sutni, elmennék még egyet lehet snowbordozni.

de nagyon sajnálom h ezt írtad kiartást:((

2020. jan. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt.

Ez csak egy egyszeru kerdes volt, kivancsisagbol, ki hogy eli/elte meg ezt a folyamatot.

2020. jan. 5. 22:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok halálos beteg, szóval nem éltem meg ilyet. Ha az lennék, akkor talán sokkal jobban szeretteim felé fordulnék, kipróbálnék pár olyan dolgot, amire nem volt lehetőségem, elmennék olyan helyekre, ahova vágytam, ha megtehetem, illetve sokkal erősebben fordulnék a lelkiség, Isten felé. Hiszen ha a földi életben már nem is lehet, az örök életben még lehet reményem. Ez pedig talán elviselhetőbbé tudná tenni a szenvedést és az elmúlás érzését.
2020. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!