Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit javasoltok? Volt már...

Mit javasoltok? Volt már hasonló betegségetek?

Figyelt kérdés

Lassan két hete küzdök náthaszerű betegséggel.

Az egész az után kezdődött hogy futás felkészülő edzéseket kezdtem és az első alkalom után kapart kicsit a torkom. Aztán napról napra jött a többi tünet torokfájás orrfolyás, hőemelkedés. Pár nap után úgy éreztem javulok és minden a megszokott módon megy, viszont azóta egy napról a másikra újra előjöttek a tünetek. Ragacsos sárgás zöldes váladékkal,aztán torokfájás elmúlt, és most bekeredtem. Folyamatosan változott a tünekek jellege,néha elmúlt egy másnap visszajött. Nem érzem magam rosszul, közérzetem rendben van. szedek C vitamint, vettem ilyen bio forróitalport is.


2018. okt. 18. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Manduláid rendben vannak?
2018. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Futóknál sokszor jellemző ez, van aki állandóan náthás, meg fáj a torka, nekem volt ilyen ismerősöm. Immunrendszert tudod erősíteni. Önmagában a C-vitamin nem elég, ehhez az is kell, hogy a szervezetedben legyen egy egyensúly, pl. étkezésben is, életmódban is.
2018. okt. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez az első edzés volt, és szerintem jó edzettségi állapotban vagyok. Mandulámmal semmi gond.úgy döntöttem élmegyek majd orvoshoz ha nem.javul eddig csak az asszisztens nő volt bent -_-
2018. okt. 18. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!