Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek ha csomót találtam...

Mit tegyek ha csomót találtam a hátamban, ami akár daganat is lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A mi nap véltem felfedezni, hogy van egy babszem méretű csomó a hátamnál,kb a bordám közepével egyszinten. Kérlek segítsetek, hogy hogyan tudom ezt megállapítani? Egyszerűen nem merem otthon elmondani, mert tudom, hogy rögtön kórházba mennénk, és én nem akarok azzal szembesülni, hogy ez egy daganat.

16/F

Kérlek ne azt kezdjétek el írni, hogy de a szüleiddel beszéld meg stb. Ha itt nem tudtok normális választ adni, akkor úgy is megbeszélem velük. Csak nem akarom fölösen terhelni őket.



2020. jan. 6. 01:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit tegyel? Hát tán menj orvoshoz. Remélem tudod mi az 16 évesen. Tőlünk mit vársz? Akármi lehet. Szo szerint akármi. Menj el vele háziorvoshoz és csókolom. Mert ha en most itt azt mondom hogy daganat akkor felakasztod magad vagy mi? Nem vagyok orvos, de főleg nem távgyogyító.
2020. jan. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet pattanás, de zsírcsomó is. Ezek valószínűbbek, mint a daganat. De azért háziorvoshoz érdemes lenne elmenned.
2020. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!