Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesekövesek vagy akiknek...

Vesekövesek vagy akiknek volt, pár tanács jól jönne, ti hogy kezeltétek mind lelkileg mind mindenhogy?

Figyelt kérdés
Mit tegyek, a bal vesembe 2 kisebb a jobb vesembe 1 kis kő van. Érzem folyamatosan most is fáj picit görcsöl.. Nagyon rossz ez lelkileg hogy bármelyik pillanatba görcsölhet. Minden napom erről szól.. Munkaba elég nehéz hogy kB. 10 percenként pisilni járok.. Depressziós lettem miatta teljesen :( valaki hasonló cipőbe?
2020. jan. 6. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lelkileg kell kezelni, hanem orvosilag. Tudod, urologusnak hivjak...


Depresszioba esni emiatt ostobasag, nem halalos beteg vagy, hanem csak egy kellemetlen, mondjuk ugy, 'siman' kezelheto bajod van.

2020. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Járok urológushoz folyamatosan, szeptemberbe kezdődött.. Október elején kijött már 1 5x7 mm-es iszonyú kínok között ...
2020. jan. 6. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt mondom, de ez ilyen. Tul kell lenni rajta, nem keseregni meg depikezni hogy jajderossz. Ha nem vagy megelegedve az urologus munkajaval, szolj neki hogy probalja meg gyorsabban kikezelni, vagy keress masikat.
2020. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Én már a földön fetrengtem otthon, mire felvettek az urológiára. Azonnal infúziót kaptam és másnaptól rengeteg teát kellett innom. Nagyon sok folyadékot igyál, végül tőlem is távozott a kő.
2020. jan. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyógynövényteákat kell inni.A legjobb a nyírfalevél,de az aranyvessző és a mezei zsúrló is jó rá.Kombinálni lehet csalánnal mindet. Napi 1l legalább igyál meg.2-3 hét alatt segíteni fog.
2020. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!