Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lassan egy hete tartó fejfájást?

Lassan egy hete tartó fejfájást?

Figyelt kérdés

Még az elején leszögezném hogy nagyon fejfájós vagyok, front, stressz, a szemem romlása, nagyjából bármi kiválthatja, tini korom óta szenvedek tőle. De ez most más jellegű, általában migrénem szokott lenni, de most csak a tarkómra/fejem hátsó részére korlátozódik a fájdalom, és csak a rosszabb napokon terjed rá az egész fejemre. Reggel jelentkezik, napközben változó, de általában alig vagy egyáltalán nem érzem, és estére, a lefekvés előtti órákra erősödik fel nagyon. Pár napja pedig a szemem is csúnyán bevérzett estére, ezért is gyanakodtam magas vérnyomásra a tünetek alapján, de én pont hogy világ életemben alacsony vérnyomású ember voltam. Leginkább a stresszre és a monitor bámulásra gyanakszok, próbálom pihentetni a szememet és terelni a figyelmemet amikor tudom, de az idegesség attól még jelen lesz darabig.

Háziorvos tudna ezzel kezdeni valamit, vagy csak várjam meg amíg véget ér ez az időszak? Vagy az is lehet, hogy más okozza? Egyéb tüneteim nem igazán vannak, csak egy múló megfázás, és a fájdalom miatti enyhe hányinger.



2020. jan. 7. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Menj el a háziorvosodhoz! Ha már a szemed is bevérzett, az nem játék!
2020. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anarchy666 ***** válasza:
58%
Ez így eléggé vérnyomásproblémának tűnik. Attól, jogy eddig alacsony volt most simán lehet magas. Illetve még nyaki gerinc probléma okozhat ilyesmit.
2020. jan. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Utolsó: Igen, a nyaki gerincet kihagytam, de arra én is gondoltam, voltak már korábban is gerinc problémáim. Elnézek a héten a háziorvosomhoz, hátha tud biztosat mondani.
2020. jan. 7. 10:10
 4/6 anonim válasza:
Úristen, nekem pont ugyanez van!
2020. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg?:D Nem lehet, hogy neked is csak nehezebb időszakod van? Nekem a házidoki ráfogta a stresszre, azt mondta menjek vissza ha nem javul, de ugazából 2 napja már el is múlt szerencsére, remélem nem jön vissza.:)
2020. jan. 11. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van. Kb 2 hónapja fáj a fejtetőm. Igaz nem minden nap és nem egyfolytában. A szemem még nem vérzett be.
2020. jan. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!