Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozza a hirtelen történő,...

Mi okozza a hirtelen történő, rövid ideig tartó rosszullétet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 hónapban 2x is előfordult. A tünetek ugyanazok: hányinger, szédülés, gyengülés. Megfigyeltem, hogy mindkettő esetben akkor tört rám, amikor épp leültem, igaz, hogy nem azonnal, de rá egy olyan 1-és 10p közötti intervallumban. Felálltam, sétáltam 1-2p-et és hirtelen elmúlt, azt követően ismét 100%-osan egészségesnek éreztem magamat. Ami furcsa, hogy mindkét eset délelőtt volt, ezért először azt gondoltam, keveset reggeliztem.

Tudom, hogy orvoshoz kellene menni, illetve tudom, hogy rendkívül sok minden okozhatja, de gondoltam azért rákérdezek, hátha mással is megesett, vagy valakinek van valami ötlete.


2019. dec. 12. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt Ilyesmi, de nálam mindig a fürdőkádban. Hirtelen szédülés, fejfájás, hányinger és hányás. Eldugult a fülem, nem láttam, mostanában szerencsére nincs ilyen. Elmentem neurológushoz és vizsgálat helyett antidepresszáns gyógyszert írt fel. Mondtam hogy köszi ezt inkább kihagyom. Nem depressziós vagyok hanem valami miatt az agyam nem kap elég oxigént.
2019. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor van ha felallok mondjuk hányinger az nem jellemző.
2019. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!