Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha lélegzem, fájdalom-félét...

Ha lélegzem, fájdalom-félét érzek az orrom/agyam fele, de jellemzően mindig csak egy oldalon, miért van ez?

Figyelt kérdés

természetesen ilyenkor az egyik orrlyukam be van dugulva mindig, mintha túl sok levegőt szívnék be azt érzem és érzem ha sokat szívnék be egyszerre akkor nagyon fájna. Főleg így télen a hidegbe rossz ez. ha szájon keresztül lélegzek be és orron ki, az kellemes érzés kicsit, mert a meleg levegő valahogy mintha jót tenne.

Fordítva pedig, ha orron lélegzek be az jellemzően kellemetlenebb.


Jelenleg is épp kamillával gőzölök hátha valami gyulladás amit ez megold... De nem tudom, olyan gyakran van ez vagy rég óta vagy nem tudom, de igazán frusztráló. Mi lehet ez?



2020. jan. 7. 20:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam, utánanéztem a neten mindenféle orrmelléküreg-, arc- és egyéb gyulladásoknak. Nincs érintésre fájdalom meg semmi ilyesmi, szóval talán nem erről van szó.
2020. jan. 7. 20:36
 2/2 A kérdező kommentje:
Gyanítom köze lehet az általam alkalmazott erős orrfújásnak a dologhoz... Akár igen, akár nem, erről is leszoktam, lévén elég kulturálatlan dolog, de az a kellemetlen érzés még mindig ott van. Nem tudom miatta ellátni a munkámat mert így nem tudok a hidegben dolgozni.
2020. jan. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!