Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a gyomrommal? Csak...

Mi lehet a gyomrommal? Csak gyomorrontás lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 napja kezdődött hogy étkezés után amikor pár falatot méhészek hirtelen elmegy az étvágyat és emelyegnj kezdek . Vagyis nem teljesen megy el mert nagyjából meg tudom enni ami előttem van de utánna 40 percen keresztül ég a hasam felső része emelygek . És rá sem tudok nezni a kajara. Szekletem rendben nincs hasmenésem. Hányni nem hánytam . De ez hogy pár falat után rosszul leszek még miután megettem 40 percig rosszul vagyok annyira aggasztó. Holnapután megyek dokihoz. Csak felém mert hipochonder vagyok és most tudom hogy gyomorrákos vagyok...nagyon rossz így..folyamatosan ideges vagyok.
2020. jan. 8. 09:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért . Belejavitott a telefon
2020. jan. 8. 09:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet gyomorrontás akár kajától,akár vírustól. De ha sokat stresszelsz,akkor lehet savtúltengés. Az biztos,hogy gyomorrákod nincs. Az nem egyik napról a másikra szokott kialakulni.
2020. jan. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom, csak ez hogy par falatot tudok enni eleg borzalmas... de azert eszek amikor tudok max tobbszor
2020. jan. 8. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!