Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy-túlműködésem lehet?

Pajzsmirigy-túlműködésem lehet?

Figyelt kérdés

56 kg vagyok, 161 cm-rel. Teljesen átlagos testalkat.


Viszont megfigyeltem, akárhol vagyok, akármilyen társaságban, én eszem a legtöbbet, pedig vannak nálam több, mint 2x akkora súlyú emberek is sokszor a társaságokban.

Jó példa erre anya. Ő kb 130 kg, durván el van hízva. Nem mondom, hogy sokat eszik, de ha fogyni akarna, szerintem ennél kevesebbet kellene. Na én anyánál többet eszem, mégis kevesebb, mint feleannyi kg vagyok.


2 éve, mikor vervetelen voltam, éppen a határon volt az értelem, éppen nem működik túl.

Furának tartom, hogy sokszor még a saját barátomnál is többet eszem. Altaban férfi adagokkal érzem jól magam én is. Mégsem hizom..


Szerintetek ez pajzsmirigy-probléma lehet?

Más tünetem nincs, nem magas a pulzusom (sőt), hasmenés is ritkan van, a szemem csak dülled ki.


2020. jan. 8. 10:44
 1/5 A kérdező kommentje:

*éppen a határon volt az ÉRTÉKEM

*a szemem SEM dülled ki

2020. jan. 8. 10:46
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg nem tudom, fontos-e, de a családban sok az elhízott rokon. Anya-apa-bátyám is, meg a távolabbi felmenők között is.
2020. jan. 8. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Attól, hogy többet eszel az átlagnál ( bár ez mindig relatív, sok elhízott pedig azt mondja alig eszik) nem vagy pajzsmirigy beteg. Ettől függetlenül úgy érzem 20 év alatt vagy, figyelj oda erre, sokan ez idő tájt kezdenek gyarapodni.
2020. jan. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést mi nem tudjuk megválaszolni, vizsgáltasd ki magad, az a legbiztosabb. Amúgy meg van, aki nem hajlamos a hízásra, ehet bármennyit, de a korral ez változhat is, szóval figyelj oda, mert a későbbiekben te is elhízhatsz ha így folytatod.
2020. jan. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok.Kb 6-7 éve ugyanabban a súlyban.


Köszi a válaszokat!

2020. jan. 9. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!