Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem fogja túlterhelni a...

Nem fogja túlterhelni a szívem, hogy lassan 3 napja 80 és 120 között ugrál a pulzusom?

Figyelt kérdés

Nagyon félek. Voltam orvosnál, de semmit nem tudott mondani. Csütörtökön megyek vérvételre.


Bármit csinálok nagyon erőteljesen dobog és gyorsan. Sokszor fáj vagy nehezen kapok levegőt. Az egyik éjjel még remegni is elkezdtem, azt hittem mentőt kell hívnom. Félnem kellene hogy komoly bajom van? Vagy meghalok?


2020. jan. 8. 14:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
sima vérvételen pajzsmirigyre csak tsh-t néznek és az nagyon sokszor nem elég. többféle pajzsmirigy hormon van, és simán lehet, hogy a tsh-d határértéken belül van, más hormon meg totál el van tolódva. Nekem így elsőre a pajzsmirigy ugrott be. Kiderült már azóta?
2020. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem. Pedig megjártam pár orvost, de senki nem akar foglalkozni a dologgal mert fiatal vagyok. Ott tartok, hogy ha lábtöréssel mennék a háziorvosomhoz akkor is azt mondaná, hogy csak a stressz. A szívemnek amúgy nincs baja elvileg, ki lett vizsgálva, bár azóta is szívdobogás érzésem van meg egy csomó más bajom, de mindenki a stresszre akarja húzni mert akkor nem kell velem foglalkozni. Annyit tudok tenni hogy magam diagnosztizálom és próbálok otthon dolgokat kipróbálni, de egyre szarabbul vagyok, minden nap fájdalmaim vannak és ez a sokból egy orvost sem érdekel. A pajzsmirigyem sem lesz jobban megvizsgálva szedintem, mert a háziorvosom már nem foglalkozik velem érdemben. A hónap végén lesz még egy beszélgetésem a neurológusommal, a korábban készített MR felvételről, de ha ott sem derül ki semmi, akkor nem tudom hova tovább.
2020. okt. 11. 11:36
 13/14 anonim ***** válasza:

nézd meg a túlműködő pajzsmirigy tüneteit neten, lehet h felismersz még a tünetekből.

endokrinológushoz kéne eljutnod, mert háziorvos csak tsh-t jogosult felírni. esetleg centrumlab/synlab (nem tudom már ki vásárolt föl kit) ilyen helyen tudtommal saját kérésre is csinálnak vérvételt. vannak pajzsmirigy csomagok. abban többféle hormon benne lesz nem csak az a gagyi tsh. őskor komolyan, hogy csak ezt nézik.

2020. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Megpróbálkozom vele, köszönöm.
2020. okt. 11. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!