Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől mehet a gyomrom?

Mitől mehet a gyomrom?

Figyelt kérdés
Az elmúlt években, borzalmasan rosszul vagyok. A hasam néha megy néha nem, még azoktól az ételektől is szokott amitől eddig bajom se volt. A hasmenésre szoktak diétát javasolni, de volt, hogy napokig nem volt étvágyam, a további napokban elkezdtem kekszet meg főtt ételt enni(krumpli pici sóval) majd amikor jobban éreztem magam akkor utána megint előjött. Vizet iszok már a legtöbbször , mert ez valamit javít az állapotomon, nem szoktam idegeskedni és nem vagyok hirtelen haragú. Voltam vérvételen is a májam kicsit sok GPT alat értéket termel, lehet ez okozza? Májgyulladás lehet ennek a hátterében?

2020. jan. 10. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy lisztérzékeny?
2020. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mehet laktóz, glutén érzékenységtől. Mehet vastagbél gyulladástól. Mehet Mehet, gyomorsav túltengéstől - a sav nem csak " felfelé" folyik és okoz refluxot,hanem a belek felé is bővebben ürül,ami okozhat hasmenést.

Májgyulladásod viszont biztos,hogy nincsen

e,mert akkor nem csak a GPT emelkedett,hanem a GOT, GGT is. És nem csak kicsit,hanem nagyon. El kéne menned gasztroenterológiára.

2020. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gublug ***** válasza:
58%

Vagy vigyel szekletmintat az antsz-hez h nezzek meg.

De miert minket kerdezel amikor orvoshoz kene menned? Ugyertem h gondolod h interneten kersztul PONTOS valaszt adhatunk?

2020. jan. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, de már annyiszor voltam az orvosnál és ez egyszerűen nem múlik el. Adott beutalót a gasztroenterologiára, de az még Áprilisban lesz csak.
2020. febr. 9. 20:33
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam azóta a gasztroenterológián másodszor is. Ultrahang is megvolt. Széklet vér teszt is megvolt. És még mindig megy a hasam. Gyakran előfordul, hogy ugyan attól az ételtől, amitől legutóbb nem ment. Már ott tartok, hogy nem is eszek egyáltalán, ma nap van a 4. Napja és még éhgyomorral is megy néha. Nem értem.
2020. ápr. 19. 09:01
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se lisztérzékeny se, laktózérzékeny. Tej terméknél is lisztes ételeknél van hogy megy néha meg egyáltalán nem.
2020. ápr. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!