Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Papilloma a nyelven?

Papilloma a nyelven?

Figyelt kérdés

Kb fél éve voltam nőgyógyásznál rákszűrésen és HPV-t találtak nálam. Az orvos a második vizsgálat után azt mondta, nem kell féljek mert ez az emberiség 80%-át érintő vírus és csak nagyon kevés faja veszélyes.

Nem is voltak tüneteim, viszont a minap a nyelvem alatt észrevettem négy darab (kettő kettő egymás alatt) kis kinövést. Olyan egy milimétereseket egy pici piros érrel a közepükben. Eddig ez nem volt ott és most rendesen beparáztam. Apukámnak is torokrákja volt, így én is örökölhettem hajlamot.


Mit kell ezzel kezdeni?



2020. jan. 12. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz és ha szükséges ad beutalót szájsebészetre, vagy mutasd meg fogászaton. Igaz,hogy ez nem egyszerű fogászatra tartozik,de ő is tovább tud küldeni,ha kell.
2020. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!