Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Méhszájseb? Túl száraz vagyok...

Méhszájseb? Túl száraz vagyok és felsértődik a hüvelyfalam?

Figyelt kérdés

Nagyon bepánikoltam.

Néha szex után ha pisilek 1 csepp vér szokott lenni a wc-papíron.

Ilyenkor szexnél néha még nem nedvesedtem be annyira amikor barátom ujjaz, vagy a végén már nem vagyok elég nedves és fáj ahogy ki be megy a szerszám.

Amikor sikerül ellazulnom (pl nagyon kivanom, esetleg alkoholt ittam)

akkor ez a probléma nem fordul elő.

Tünetem nincs, hasam nem fáj, hüvelyváladékom rendben van, nincs szaga, annyi hogy néha ovulációkor krémes állagú.

Orvoshoz fogok fordulni, de amíg nincs alkalmam elmenni segítséget kérek a fórumon!



2020. jan. 13. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van méhszájsebem elméletileg de ezt a sokadik magánorvos közölte velem, de elméletileg nincs vele gond azt mondta semmit nem kell vele csinálni. Szex után nekem is előszokott fordulni rózsaszínes folyás, főleg ha nem vagyok elég nedves, vagy nem voltam eleget tágítva, és hirtelen van a behatolás.
2020. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez most megnyugtatott, koszonom❤️

Még várom a tapasztalatokat/válaszokat/tippeket.

2020. jan. 13. 22:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezzetek be vízalapú síkosítót. Eros Aqua-t ajánlom. Nálunk is voltak problémák.
2020. jan. 14. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!