Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Édesapám vércukra 15,5 mi...

Édesapám vércukra 15,5 mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
Már évek óta magas édesapám cukra, aki nem régiben lett 64 éves, azonban a legutóbbi mérésen 15,5 volt. A mérési szint. Ennek ellenére édesapám még mindig nem kap inyzulint, csak sima gyógyszeres kezelést. Ha jól tudom, már a munka végzés is kockázatos. Szerintem nem kap megfelelő orvosi ellátást. Vagy lehet csak én tévedek és a doktor úr mindent jól csinál?
2020. jan. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez biztos nem normális. Ki kezeli, a háziorvosa vagy rendesen a cukorgondozóban? El kell vinni másik orvoshoz. A diétát tartja?
2020. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gublug ***** válasza:

Szia,

Mindenkinek egyedi a szintje, de a 15 mar magas. Baratom anyukajanak 12 volt es aztan mar szurnia kellett magat.

Menjetek masik orvoshoz!!

Az orvosok sem tokeletesek!

2020. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Cukorgondozoba jár, a diétáján mit és hogy tart be nem tudom. Én nem velük élek már, sajnos elég messze lakom. Azonban nem érdekel sem idő sem pénz. Ezt mostmár én veszem a kezembe, köszönöm a segitséget mindenkitől. Jól gondoltam hogy nem normális az orvosa, hiába a magyar egészségügy európában páratlan.
2020. jan. 14. 19:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy az orvos a hibás, bár nem zárnám ki. Sajnos ha nem tartja a diétát, akkor nem csoda, hogy nem elég a gyógyszer. Az inzulin mellé is kell a jó diéta, alacsony glikémiás indexű ételek, lassan felszívódó CH-k. A helyedben dietetikushoz is elvinném, és egy másik belgyógyászhoz (asszem ők foglalkoznak ezzel).
2020. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jobbulást apukádnak! Ez igy ahogy most van biztosan nem jó.


- Új orvos kell

- Dietetikus kell

- Apádnak meg kell érteni, hogy diéta, és folyamatos cukor kontroll fontos


Drukkolok!

2020. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!