Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Csak en nem tudok aludni?

Csak en nem tudok aludni?

Figyelt kérdés

Napi 2 orat alszok, nyugtatokkal 8-at, 2 honapja.

Jar valaki hasonló cipobe?



2020. jan. 15. 12:32
 1/5 A kérdező kommentje:

Ha nem alszok rosszul vagyok, pszihiaterem mondja, h szedjem, de csak 1 mg al vagy 1, 5 mg-al tudok aludni.

Elszeretnem hagyni, de nem megy az alvas.

2020. jan. 15. 12:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Én! Tudom miről beszélsz.Csak gyógyszerrel, volt, hogy 3 félével tudtam 6 órát max aludni, a nélkül 2 órát vagy annyit se. Most már jobb a helyzet,több a gyógyszermentes mondjuk 4-6 órás alvás több részletben. Rajtam a gyógygombák, a gyógyító kód használata és a homeopátia segített. Embertelen kimerült vagyok sokszor, de már javulok. Nálam egyértelműen traumák, idegrendszeri problémákat okozó Lyme-kór állt a háttérben.
2020. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és hormonzavar, korai menopauza tünetei is nagyon masszívan tudnak alvásproblémát okozni, de én nő vagyok.
2020. jan. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem vannak hormonproblenaim is, eros gyors szornovekedes, hiaba epillalok, 2 nap mulva mar tusis a szorzet.

De nem tudnak mit tenni.

Lehet hormonalis dolog okozza nekem is a nem alvast??

2020. jan. 15. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, hogyne lehetne hormonzavar a hátterében. Kell egy nőgyógyászt keresni ( én tudok ajánlani), aki holisztikusan látja a nőt és tud ajánlani az egyensúlytalanság helyrehozatalár készítményeket. Én kenem a Women's Cream-et.
2020. jan. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!