Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikroham szerűségem van....

Pánikroham szerűségem van. Nem bírok aludni mert attól félek, hogy le fog állni a szívem. Hogyan nyugodjak meg?

Figyelt kérdés

Nem szokványos pánikroham, inkább ilyen nagyon intenzív szorongás meg rossz érzés.

Hogy nyugtassam meg magam?


2020. jan. 2. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
jóga légzés, Butyejko légzés, stb. Próbáld ki és tauld meg a helyes légzési technikát.
2020. jan. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok. Kb. 35 perce ébredtem fel rá és azóta nem tudok vissza aludni. :( Próbáltam telefonon játszani, illetve filmet keresni meg meditációt.

Ha tudsz mérj egy vernyomást is. Ha rendbe van az agy hátha picit megnyugszik és el tudsz aludni.

2020. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Most az van hogy már majdnem minden rendben, de ahogy becsukom a szemem eltellim 1p.és olyan érzésem lesz mintha zuhannék, megijedek és nem kapok levegőt, csak mikor becsukom a szemem....
2020. jan. 2. 03:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez nálam 3 hete volt kB. 3 éjjel tartott aztán elmúlt. Annyira fáradt voltam már, mert nem mertem aludni. Erre riadtam egy éjjel vagy 60-szor. Az agy az szépen eljátszik az emberrel. Próbálj kapcsolni szorongásoldó meditációt neten és hátha közben elalszol. Van fent több fajta. Ne válassz ki túl hosszút, vannak 15-20 percesek is és jobb esetben sikerül álomba zuhanni.
2020. jan. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel néha én is így vagyok én azt szoktam csinálni hogy fekve olvasok valami könnyed könyvet vagy oldalra fordulok és a telefonomon játszok és így álmos leszek de ha nagyon rajtam van a szorongás akkor csak a nyugtató segít.
2020. jan. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok velem is ilyesmi tortenik napok otta faj a fejem es amikor mar nagyon faj kihat a szivre ugy ertem szapora szivveres is legzesi zavarok lepnek fel es egy ido utan elmulik ...de egy nap meg tortenik tobszor is ..es ejjel mindeg a legrosszabb felek mindeg mikor kap ell vagy tortenik valami baj velem...
2020. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szilva pálinka.
2020. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!