Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ovális alakú csomó a hónaljban?

VízililiomPamacs kérdése:

Ovális alakú csomó a hónaljban?

Figyelt kérdés
Helló. Pár hete feltűnt a jobb hónaljam alatt egy ovális alakú csomó ami mintha egy gyulladt vagy keményebb érhez(talan) kapcsolódik, csatlakozik. Kérdésem menjek el ismét dokihoz ezzel kapcsolatban, mert korabban is volt ott hasonló de az nagyon fájt, ez viszont nem. És mèg ott van. Nem fog leszúrni miatta vagy valami? Kicsit megijedtem, mert nem fáj az fura, valami érhez van közel vagy mintha rajta lenne, olyan érzés mikor metapintom. Valakinek volt hasonló??😣

2020. jan. 15. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Szőrtüsző gyulladásra tippelnék. Ha hónaljat szőrtelenítesz, könnyen előfordulhat.

Javasolt orvoshoz menni, egyszer nekem is volt, antibiotikumot kaptam rá, azóta se volt ilyen.

2020. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De most miert lett ilyen elvaltozas hogy egyszer fajt baromira most meg nem? Ja es mintha nagyobb lene.. rebben amigy az volt szortuszo de mintha most mas lenne
2020. jan. 15. 19:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez nyirok csomó is .
2020. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyirok csomo?😐az veszelyes?
2020. jan. 15. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
A nyirokcsomó pont a fertőzés miatt, ami bejutott, attól duzzadt meg. Az egész testben vannak nyirokcsomók, amik megduzzadnak, ha a szervezetben fertőzés van. Így védekezik a szervezet.
2020. jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Halljatok meg mindig ott a csomo es nem akar elmulni mit csinaljak??? Orvoshoz nem erne meg mert ugyis ugyanazt fogja mondani szortuszo es nem nyertem vele semmit!! Miert nem mulik el?
2020. jan. 27. 03:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Kiderült mi az?
2020. jún. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!