Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfekély vagy reflux?...

Gyomorfekély vagy reflux? Gyomorsav problémáim régóta vannak. Volt egy fogászati beavatkozásom, ami után cataflamot kellett szednem. Azóta majdnem öklendezek a gyomorsavtól esténként, ha megnyomom a gyomrom fáj a hátam is.

Figyelt kérdés
Rettegek a gyomortükrözéstől mert félek a hányástól

2020. jan. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Kizárólag tükrözéssel kapsz választ a fekélyre, refluxra. Nem fogsz hányni, nem lesz mit. Előtte hosszú órákig már nem lehet enni. Vagy menj magánrendelésre és kérj bódítást ha izgulsz.
2020. jan. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de tudtommal a Cataflam és hasonló gyóygszereknek elég komoly mellékhatásai lehetnek a bélrendszerben.


de mivel azt írtad, régóta vannak savproblémáid, akkor ha jól értem, akkor nem a gyógyszertől lett, az csak rontott a helyzeten.


nos, nekem is sok gondom volt a gyomorsavval, nálam kiderült, hogy glutén- és tejérzékeny vagyok.

ezen kívül a húst és gyümölcsöket sem bírom nagy mennyiségben, a paradicsomot sem.

a finomított szénhidrátoktól is rosszabbul vagyok.


nálam volt gyomortükrözés, ráadásul nem magánban, hát elég szörnyű volt, de kiderült, hogy nyombélgyulladásom van.

azért nem árt egy vizsgálat.


a lisztérzekenység vizsgálatom negatív, az ételérzékenység vizsgálat viszont pozitív volt gluténra, durumbúzára, élesztőre, tejre.

2020. jan. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

az első meg nem tudom, miről beszél, du 5kor voltam gyomortükrözésen, és hánytam, pedig egész nap nem ettem semmit.


kizárólag magánorvoshoz mennék már csak tükrözésre és altatásban/bódítva.

ha régóta gondok vannak a gyomroddal, sajnos kell a tükrözés.

2020. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meséld már el mit hánytál ha előtte nem ehetsz és nincs semmi a gyomrodba?
2020. jan. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!