Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a torkommal? Képet...

Mi lehet a torkommal? Képet csatolok.

Figyelt kérdés

[link]


A bekarikázott részekre gondolok. Illetve hátul a garaton normális, hogy ennyire eres? A nyelvcsapom pedig olyan mintha pöttyös lenne. Az egyik mandulám tiszta kráter a másikon pedig fehér pöttyök vannak. A pöttyös mandulám alatt pedig egy kis dudor. Ez az elülső garatfalon van. Mi a fenétől lehet ez? Doki csak február közepén fogad.. Vicc.. Nem vagyok náthás, nem is voltam, nem cigizek, nem iszok, lázam nincs és a torkom sem fáj.


2020. jan. 23. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de az én torkom is már ilyen elég régóta. A fülem is szokott fájni.

Mutattam orvosnak, de nem mondott rá semmit.

2020. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz esetleg képet mutatni?
2020. jan. 23. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyelvcsap, és a jobb oldalad normális. Bal oldalon a mandulán az detritus, mandulakő. Bal oldalt a bekarikázott cucc pedig jóindulatú tumornak tűnik első ránézésre. Érdemes fül-orr-gégésznek megmutatni, beutaló nem kell, csak időpontot kell kérni.
2020. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jajj remélem semmi komoly. Most aggódom ez miatt a dudor miatt. Rákeretem neten, mindenhol azt írják rák. És nekem is fáj a fülem néha. Állitolag ez isnlehet tünete 😱😱
2020. jan. 23. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a neten a szúnyogcsípésre rákeresel arra is kb. az jön ki, hogy rák. Gégészhez el kell menni, de ez nem tűnik rosszindulatúnak.
2020. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!